Vilka är vi?

Vi hjälper dig med SEO, SEM och Facebook

Kanske är det vårt norrländska arv som gör att vi med stort hjärta och hårt slit gör vårt yttersta för att du som kund ska lyckas. Eller så beror det på att vi förstått att bästa sättet att bygga stolthet och affärer, är att varje gång överträffa sig själv och leverera ännu lite bättre. Vi har våra rötter i Örnsköldsvik, men våra kunder – de finns över hela världen.

Brath finns i Örnsköldsvik, Stockholm och Helsingborg och drivs av syskonen Magnus och Maria Bråth. Om du är intresserad av hjälp med SEO, Google Ads eller Facebook så ring oss direkt på 020 – 10 00 08 eller maila info@brath.se.

Kontakta oss

Alicia Elfving

SEO-analytiker

alicia.elfving@brath.se

Anders Bohman

Senior SEO-Specialist

anders.bohman@brath.se

Andreas Andersson

Account Manager

andreas.andersson@brath.se

Bengt Isaksson

SEO-tekniker

bengt.isaksson@brath.se

Caroline Danielsson

Senior SEO-specialist

caroline@brath.se

Hans Müller

Performance Marketing Specialist

hans.muller@brath.se

Isak Vestman

Outreach specialist

isak.vestman@brath.se

Joakim Strömblad

SEM-specialist

joakim.stromblad@brath.se

Johanna Sandell

SEM-analytiker

johanna.sandell@brath.se

Jonas Jonsson

SEO-analytiker

jonas.jonsson@brath.se

Magnus Bråth

VD

magnus@brath.se

Maria Bråth

Head of Operations

maria@brath.se

Martin Ek

SEO-specialist

martin.ek@brath.se

Michael Stiernberg

Account Chef

michael.stiernberg@brath.se

Mikael Danielsson

SEM-specialist

mikael.danielsson@brath.se

Niclas Walfridsson

Säljare

niclas.walfridsson@brath.se

Per Nilsson

Senior SEO-specialist

per.nilsson@brath.se

Petra Svennerskog

SEO-specialist

petra.svennerskog@brath.se

Therese Forssén

SEM-analytiker

therese.forssen@brath.se